Serwis

Sprzedaż i serwis granitorów

Zajmujemy się naprawą, serwisem oraz konserwacją granitorów, maszyn do lodów, schładzaczy, dyspenserów do napojów, a także innych urządzeń gastronomicznych i chłodniczych. W przypadku chęci skorzystania z naszych usług oferujemy kompleksowy zakres usług, w tym odbiór maszyny od klienta.

Posiadamy własny serwis, dobrze wyposażony warsztat, doświadczonych serwisantów i dostęp do wszystkich części zamiennych. Wieloletnie doświadczenie oraz wszelkiego rodzaju certyfikaty nabyte przez wykwalifikowanych serwisantów gwarantują państwu fachowość, rzetelność i profesjonalizm wykonywanych przez nas usług.

Serwis granitorów 3
Serwis granitorów 1
Serwis granitorów 2

Serwisujemy granitory: GBG, Carpigiani Horeca, V-AIR, Ugolini, Bras, SPM, Sencotel, HOSK, Cofrimell, CAB, ICETRO i wiele innych znanych marek.

Profesjonalny serwis w Polsce. Usługi świadczone przez naszą firmę obejmują wszelkiego rodzaju naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, okresowe przeglądy i konserwacje, a także:

  • regenerowanie silników, przekładni, motoreduktorów
  • wymiana kół zębatych, uszczelek, łożysk, świdrów
  • uzupełnienie czynnika chłodzącego, wymiana sprężarki
  • czyszczenie chłodnicy, skraplacza
  • naprawy mechaniczne, elektryczne

Nasza firma stosuje nowoczesne metody napraw i serwisowania urządzeń. Jesteśmy w stanie naprawić niemal każdą maszynę i granitor. W przypadku braku części, posiadamy kontakty do wszystkich producentów na świecie, w związku z tym możemy sprowadzić wszystkie potrzebne części w bardzo krótkim czasie.

Oprócz tego oferujemy konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji. Jeśli masz problem z maszyną lub granitorem dołożymy wszelkich starań aby Ci pomóc go rozwiązać.

Części zamienne do granitorów dostępne są na stronie: WWW.ICEKALINKA.PL

Oferta granitory.pl

Jeśli interesuje Cię zakup nowego granitora, sprawdź naszą ofertę firmowych urządzeń | Granitory.pl

NA NOWE GRANITORY GWARANCJA NAWET DO 5 LAT!

Informujemy również, iż przy zakupie nowego granitora jest możliwość zostawienia starego sprzętu w rozliczeniu. O szczegóły i wycenę swojego starego granitora zapytaj doradcy handlowego w zakładce: KONTAKT