Zalety granitorów V-AIR

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE I ZALETY GRANITORÓW V-AIR

Oszczędność miejsca i pieniędzyGranitory V-Air jako jedyne na świecie mogą stać obok siebie, bez zachowania wolnej przestrzeni pomiędzy urządzeniami. Innowacyjna technologia pionowego chłodzenia opatentowana przez Carpigiani Horeca.

Oszczędność energii elektrycznejGranitory V-Air pozwalają zmniejszyć zużycie energii elektrycznej w ciągu 24h od -30% do nawet -60% dzięki zastosowaniu sprężarki na ekologiczny gaz R290, elektronicznego sterowania i funkcji podtrzymania nocnego Standby.

MNIEJSZE ZUŻYCIE ENERGII = MNIEJSZE RACHUNKI ZA PRĄD

20 stopni regulacji mrożeniaW zależności od rodzaju użytej mieszanki, można dowolnie zmieniać zakres ustawień na 20 poziomach zmienności i dopasować go do własnych preferencji. Zaawansowane sterowanie elektroniczne w połączeniu z wydajnym układem chłodniczym pozwala uzyskać idealną temperaturę zmrożenia.

20 stopni regulacji mrożenia

Pionowa wentylacja powietrza – Świeże powietrze jest absorbowane pod maszyną i unosi się do góry, wychodząc przez tylne otwory wentylacyjne. Ciepło nie jest gromadzone wokół maszyny.

Łatwy do czyszczenia filtr siatkowy – wystarczy wysunąć filtr do przodu w celu utrzymaniu czystości. Regularne czyszczenie zapewnia wyższą wydajność, dłuższą żywotność urządzenia oraz oszczędność energii elektrycznej podczas pracy.

Zawiasowe pokrywy – zapewniają maksymalną higienę i umożliwiają szybsze napełnienie zbiorników bez ich zdejmowania.

Jednoczęściowa rączka Push & Pull – Rozwiązanie łatwe w użyciu, montażu i demontażu. Oszczędzaj czas, unikając demontażu wszystkich elementów do czyszczenia. Dodatkową zaletą tego systemu jest precyzyjne dozowanie i porcjowane napoju do kubeczka na dwa różne sposoby (w przód i w tył)

Idealne uszczelnienie zbiornika – Tylna uszczelka zbiornika granitora jest łatwo montowana na zbiorniku przed zamontowaniem jej na maszynie. Rozwiązanie nie tylko oszczędza czas podczas procesu montażu, ale także zapewnia lepsze uszczelnienie i zapobiega wyciekom.

Ochrona elektroniki przed zalaniem – Jeśli granita wyleje się ze zbiornika lub uszczelka zacznie przeciekać, płyn zostanie przeniesiony do korytka ociekowego przez wewnętrzną rurkę, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i pozwala uniknąć ryzyka awarii elementów elektrycznych poprzez zalanie.

Wysoka jakość produktu – Okresowy system pracy Cyclic Reverse pozwala zachować dłuższą świeżość granity i bardziej jednorodną konsystencję produktu w każdym ze zbiorników oraz najlepszy wygląd granity przez cały dzień.

Szybkie rozmrażanie – funkcja Defrost pozwala uzyskać płyn 75% szybciej niż standardowe rozmrażanie w temperaturze pokojowej. Pozwala zaoszczędzić czas i szybko umyć maszynę po zakończonej pracy. Funkcja ułatwiająca codzienne użytkowanie.

Łatwość mycia i czyszczenia – dzięki zmniejszonej liczbie części w urządzeniu, mycie granitora V-Air jest bardziej przyjazne dla użytkownika, proste i szybkie.

5 lat Gwarancji – serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do wszystkich części zamiennych na terenie całej Polski.

Niespotykanie duża wydajność – Granitor V-AIR jest stworzony dla osób, które potrzebują dużej szybkości mrożenia. V-AIR skraca czas pracy i pomaga skupić się na tym, co naprawdę ważne dla klienta.

Jeśli potrzebujesz zakupić komponentów do produkcji slushy takich jak: syropy do granity, kubki i kielichy do granity, słomki i wiele innych. Sprawdź ofertę producenta: WWW.ICEKALINKA.PL